Lifehouse

www.lifehousemusic.pun.pl - forum poświęcone zespołowi Lifehouse


  • Index
  •  » Uwagi
  •  » Pomysły - forum Lifehousemusic.pun.pl

#1 2011-07-09 17:17:11

 Megi

Administrator

4809925
Skąd: dolnośląskie
Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 140

Pomysły - forum Lifehousemusic.pun.pl

Jeśli masz pomysły albo uwagi, które pomogą nam ulepszyć forum - napisz!!

Offline

 

#2 2011-07-21 15:45:13

Anula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 68

Re: Pomysły - forum Lifehousemusic.pun.pl

Nie kumam powstania nowego forum, które jest malo czytelne, ciemne, i jak sami widzicie pies z kulawą noga tu nie zajrzał. Moze jestem nie w temacie, ale po jasną ciasną takie przeniesienie forum?! Na starym mnóstwo ciekawych info, zdjęć itp itd., a tu robotę od nowa trzeba zacząć. Oświeccie mnie po jaki jest w tym cel?

Offline

 

#3 2011-07-21 16:10:28

 Kate

Administrator

9965898
Skąd: dolnyśląsk
Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 284
WWW

Re: Pomysły - forum Lifehousemusic.pun.pl

Ponieważ na tamtym nie było administratorów i moderatorów, gdyż wszyscy sie zapadli pod ziemię. ewentualnie odwiedzali raz na ruski rok. a nawet jak się napisało, o prawa moda, coś sie knociło i np Sylwia mimo, że rangę dostała, funkcji moderatora nie otrzymała.
Każda zmiana - stylu forum, nagłówka, dodanie chatboxa była niemożliwa za względu na brak adminów.
Poza tym tam był straszny bałagan, z wymienionej wyżej przyczyny. Mnóstwo postów nie pisanych w tych tematach co trzeba, a z tym sie wiąże to, że trudno było znaleźć konkretne informacje. Jak uzupełniałam informacje o członkach zespołu na tym forum to żeby znaleźć coś na jakiś temat musiałam przekopać dziesiątki stron a tematów tam były miliony... Bo nie miał kto upominać użytkowników i przenosić posty nie na temat. Tak jak np teraz Twój przeniosłam, bo tam gadaliśmy o stronie i o jej połączeniem z forum, nie o samym forum.

Offline

 

#4 2011-07-21 18:51:33

 Megi

Administrator

4809925
Skąd: dolnośląskie
Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 140

Re: Pomysły - forum Lifehousemusic.pun.pl

Nowe forum powstało bo nikt nie załatwił administracji. Nawet nie wiem czy ktokolwiek o to prosił założycielek. Ja tego nie zrobiłam ponieważ nie byłam zainteresowana bycie administratorką tamtego forum. Nie chciałabym sprzątać tamtego syfu, pewnie pokasowałabym połowę tematów...

Ale jeśli ktoś załatwi administracje i ogarnie tamto forum to ... hmm zawsze można wrócić, nic takiego się nie stało. I czatbox musi być !!!!!

Offline

 

#5 2011-07-21 20:44:10

 Kate

Administrator

9965898
Skąd: dolnyśląsk
Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 284
WWW

Re: Pomysły - forum Lifehousemusic.pun.pl

Właśnie pisały dziewczyny na fejsie do starych adminek o przekazanie funkcji, to dał któraś Pannie Jadowitej, ale jej i tak nie działa. I za dużo by trzeba było sprzątać.
A informacje starałam sie przenieść to co sie dało, np o członkach zespołu sporo.

Offline

 

#6 2011-07-21 20:58:52

 Megi

Administrator

4809925
Skąd: dolnośląskie
Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 140

Re: Pomysły - forum Lifehousemusic.pun.pl

Osoba, która chciałaby posprzątać tamto forum i tak musiałaby założyć  jakieś nowe, pomocnicze aby mogła od podstaw nauczyć się wszystkich funkcji i dopiero wtedy zacząć porządki.

Jak ktoś wyrazi taką wolę, aby zostać administratorem tamtego, nauczyć się go i posprzątać to ja jestem gotowa pomolestować panią założycielkę aby przekazała mu odpowiednie funkcje administratora

Także zapraszam chętnych i odważnych

Offline

 

#7 2011-07-21 22:00:19

 Igness

Użytkownik

10320499
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2011-07-09
Posty: 171

Re: Pomysły - forum Lifehousemusic.pun.pl

hmm... ale moim zdaniem to nie powinna być tylko jedna osoba, tylko np 2, 3, które jakoś tam zgadałyby się ze sobą, bo jednak na tym starym forum było dużo tematów, wątków itp, które wymagają dobitnego przejrzenia, posprzatania jak to przemówczynie napisały.
ja, od razu mówię, jestem zabiegana i nie ogarniam, więc się na takową osbę nie nadaję, chcoiaż bym chciała

Offline

 

#8 2011-07-21 22:13:42

 Megi

Administrator

4809925
Skąd: dolnośląskie
Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 140

Re: Pomysły - forum Lifehousemusic.pun.pl

Nie ważne ile osób. Ważne kto. Jeśli znajdą się chętni a panie administratorki pamiętają hasła do swoich profili taką sprawę można załatwić. Ja się na to nie piszę bo mi się nie chcę... chociaż jeśli znajdzie się osoba chętna do pomocy znaczy się współpracy to się zmuszę

Offline

 

#9 2011-07-22 00:52:50

 Megi

Administrator

4809925
Skąd: dolnośląskie
Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 140

Re: Pomysły - forum Lifehousemusic.pun.pl

Mam już całkowity dostęp do starego forum. Nie było żadnych problemów Na razie się uczę ale można chyba wracać na stare śmieci co nie?

Offline

 
  • Index
  •  » Uwagi
  •  » Pomysły - forum Lifehousemusic.pun.pl
Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aa-xhodon.pun.pl www.grafikaanime.pun.pl www.masterczuki.pun.pl www.okecie93.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroia.pun.pl